Chronicle - RuneScape Legends: Nowa gra karciana w świecie Gielinor

14.10.2014 o godzinie 10:13 napisane przez Tomek Fabianowicz w NewsyGry na przeglądarkęStrategiczne

Chronicle: RuneScape Legends

Chronicle: RuneScape Legends

W ostatnią sobotę, 11 października, podczas trwającego RuneFest, imprezy poświęconej MMORPG RuneScape, została oficjalnie zaprezentowana nowa gra w tym uniwersum. Mowa o Chronicle: RuneScape Legends, które jest połączeniem gry karcianej i RPG.

Prace nad grą, prowadzone przez Jagex, trwały w ukryciu od początku roku i jak widać znajduje się ona już w zaawansowanej formie. W Chronicle: RuneScape Legends gracze będą mogli wybrać swojego ulubionego bohatera ze świata RuneScape i przy pomocy talii kart, stworzyć dla niego indywidualną przygodę, która rozgrywać się będzie na stronach tajemniczej księgi, tytułowej kroniki. Wasza postać będzie walczyła z potworami, wykonywała zadania, zdobywała doświadczenie, złoto i ekwipunek, aby na koniec stoczyć ostateczną walkę z bohaterem przeciwnika, który w tym czasie także przeżywał swoje przygody.

Nad tytułem pracowaliśmy od początku roku. Chcemy, aby gra była nie tylko zabawna i ciekawa, ale przede wszystkim bazowała na bogatej historii RuneScape. W najbliższych miesiącach będziemy ujawniać kolejne szczegóły dotyczące samego tytułu, jak również jego debiutu na tablety i smartfony.

James Sweatman, główny projektant Chronicle: RuneScape Legends

Wygląda na to, że Chronicle: RuneScape Legends, nie jest bynajmniej klonem klasycznych gier karcianych jakimi są Hearthstone i Magic 2015 (wirtualna wersja popularnego Magic: The Gathering), a ciekawym rozwinięciem tego gatunku w połączeniu z grą RPG jaką jest RuneScape. Sama gra ma pojawić się w 2015 roku na komputery PC i Mac, a także na urządzenia mobilne.

Źródło: Informacja prasowa
Idź do strony gry Chronicle: RuneScape Legends
Gry na przeglądarkę, Strategiczne, Gry karciane
Chronicle: RuneScape Legends ZdjęciaChronicle: RuneScape Legends Zdjęcia
Idź do strony gry
Typ:
Gry na przeglądarkę
12latPolecamy:
od 12 lat
pokaż wszystkieTop gry online
Chronicle: RuneScape Legends Tags
  • gra karciana
  • gry bez pobierania
  • gry na przeglądarkę
  • gry karciane
  • chronicle: runescape legends
  • legend
  • escape
  • kaeciane